Vrácení zboží

Základní informace

1) Na zboží zakoupené na Bighorn.cz se vztahuje 14 denní lhůta pro jeho vrácení. Ke každé objednávce byla zaslána elektronická faktura na Váš email, která zároveň slouží jako záruční doklad.

2) Do zásilky s vráceným zbožím nám vždy přiložte fakturu pro identifikaci balíčku, nemáte-li doma tiskárnu, vložte alespoň papírek s Vaším jménem a číslem objednávky/faktury.

3) Výměnu velikosti v tuto chvíli nenabízíme. Při výběru špatné velikosti nám vraťte původní objednávku na naší adresu a v případě zájmu o jinou velikost vytvořte zcela novou objednávku. Za vrácenou objednávku budou zaslány finanční prostředky zpět na Váš bankovní účet. 

4) Kontrola přijatých zásilek probíhá vždy jednou týdně (v pátek). Finance Vám budou vráceny v termínu 3-5 pracovních dní od okamžiku zkontrolování Vámi zaslané zásilky. Ve výjimečných situacích se tato doba může prodloužit na max. 14 dní.

5) Pamatujte prosím že nepřijímáme zásilky na dobírku. Stejně tak zašlete-li zásilku na výdejní místo pošty/zásilkovny, nemusí být tato zásilka vyzvednuta. 

 

Postup vrácení

Podmínkou pro vrácení je, aby zboží bylo v původním stavu. Nemusíte řešit, že už jste vyhodili visačky, nebo že už máte rozřezaný původní obal.

Důležité je, aby vracené zboží bylo:

  • nepoškozené a bez známek používání,
  • zcela kompletní (oba páry, včetně vložek, zateplení apod).

 

Pro vrácení zboží použijte náš formulář, který zajistí hladký průběh celého vrácení. Formulář prosím vyplňte a přiložte k zasílanému zboží. 

Formulář ke stažení -> klikněte zde

 

Následně zašlete zásilku na adresu:

BIGHORN
Masarykova 1655
396 01 Humpolec
Česká republika
 

 

 

Celé znění reklamačního řádu nalezte zde.