Vážení zákazníci, i my si potřebujeme občas odpočinout a užít trochu toho sluníčka. Proto od 23.07. do 30.08 u nás probíhá celofiremní dovolená. E-shop bude v tomto týdnu uzavřený a veškeré přijaté objednávky budou expedovány až v pondělí 02.08. Děkujeme za pochopení.

Značka Bighorn

BIGHORN - odolné, praktické a pohodlné...

Bighorn

Značka „BIGHORN” byla založena v roce 2012 společností BOTY KULÍK – Michal Kulík. Pod označením „BIGHORN” nabízíme sortiment pánské, dámské a dětské obuvi pro rekreační, ale i profesionální aktivity.

Nabízíme trekové boty různých typů, povrchových úprav a barev, splňující vysoké nároky zákazníků. Boty „BIGHORN” se vyznačují vysokou kvalitou a odolností při užívání. Veškerá treková obuv je vyrobena z přírodní kůže. Obuv „BIGHORN” je vyrobena speciální výrobní technologií z vysoce kvalitních materiálů od firem jako 3M, DuPont, Vibram, Cordura, Big-Tex či Thinsulate.

Dále nabízíme gumové holínky různých barev určených především pro myslivost a rybařinu. Holínky „BIGHORN” se vyznačují vysokou kvalitou a odolností při užívání. Naše holínky obsahují velmi oblíbený typ neoprenového zateplení či zateplení pomocí kožíšku (plyše). Holínky „BIGHORN” se zatahují pomocí tkaniček nebo stahováků, čímž si obuv přizpůsobíte ke své noze.

Navržený design a provedení obuvi „BIGHORN” si již získal uznání a to především mezi turisty, rybáři, myslivci a horskými průvodci. Obuv „BIGHORN” lze úspěšně používat za všech povětrnostních podmínek.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.